• Nieuwsbrief
  • Adverteren en contentmarketing
  • Contact
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten

Enreach 1Banner_Marieke_Bita Capestone Capestone-1144x350 ERSDH ESR-1144x350

Impressie Synology Partner Event 2022

Verslag Barber Brinkman - Real Solutions Haarlem

13-12-2022
Synology Partner Event 2022
Deel op LinkedinDeel op FacebookDeel via WhatsappDeel via mail

Synology Partner Event 2022Barber Brinkman van Real Solutions Haarlem is gevraagd om een verslag van het Synology Partner event, dat twee weken terug in Utrecht plaatsvond. Hieronder zijn impressie.

Het was vooral heel gezellig en zeer informatief vorige week bij het Synology Partner event in Utrecht. Er waren ruim 40 vast partners aanwezig en daarnaast ook het team vanuit Synology: Victor Wang, (MD France, Benelux). Evgeniya Paliy, Benelux Sales Manager, Sertac Akdogan (Benelux Accountmanager), Alexandra Bejan (Sr. Marketing Manager France, Italy, Iberia, Greece & Benelux), Milena Laurent (Product Manager) en team Real Solutions was er natuurlijk ook!

Bij aanvang was er eerst een uur de tijd om te netwerken en er heerste een hele positieve sfeer. In de ruimte waren er vijf demo opstellingen, zodat klanten direct hands-on antwoorden kregen op vragen. Het was goed te zien dat steeds meer mensen Synology minded zijn.

Presentatie Victor Wang

Victor gaf een update over het bedrijf, het portfolio en deelde daarbij de nodige cijfers en weetjes met de zaal. De punten die mij bijzonder zijn bijgebleven zijn:

  • Met 14,7% staat Synology bovenaan in de lijst van meest gekozen storage fabrikanten (NAS, SAN, DAS), daarna gevolgd door Dell met 11,7% en HP, dit jaar op de derde positie met 10,5%;
  • Synology ziet in de Benelux een groei van 50% in de rackmount modellen (Wij van RSH herkennen dat beeld!);
  • Het aantal inschrijvingen voor de Synology Cloud oplossing, C2 is met 40% toegenomen.

RSH

Na deze opening mocht Real Solutions Haarlem het podium betreden om te laten zien hoe belangrijk het partnerschap met Synology is, dat sinds 2005 is ontstaan. Aan mij de taak uit te leggen waarom de focus op betrouwbare storage oplossingen zo belangrijk is voor onze klanten. De feedback die wij kregen, ook tijdens dit event, over onze toegevoegde waarde als voorraadhoudende en ondersteunende distributeur, is heel motiverend voor ons. Dank daarvoor.

Evgeniya Paliy

Vervolgens was het de beurt aan Evgeniya Paliy, zij weet goed wat er speelt in de Benelux en welke diensten hoog op de agenda staan. Zij vertelde o.a. over de security features, welke Synology wederom ge-update heeft, omdat iedereen steeds vaker met de nodige dreigingen te maken heeft.

Evgeniya vertelde het publiek verder hoe het proces rondom de Synology C2 Cloud oplossing verloopt en dat je nu ook de camera beelden vanuit Synology Surveillance Station, direct naar de C2 Cloud kan sturen. Iets wat helemaal in lijn is met de trend rondom VSaaS die wij in de markt steeds meer zien.

Voor de goede orde, het C2 Datacenter staat in Frankfurt, is ISO27001 gecertificeerd en voldoet daarmee aan de eisen van de AVG. Daarnaast is alle data is encrypted, zowel de transfer data en de communicatie rondom de data. Ze benadrukte dat Synology op geen enkele wijze toegang heeft tot de data.

C2

C2 biedt alle services die je maar kan bedenken om volledig in de Cloud actief te zijn. De lijst omvat op dit moment de volgende diensten

  • C2 Storage (opslag)
  • C2 Identity (identificatie)
  • C2 Active Insight (monitoring op alle features)
  • C2 Transfer (voor file transfer
  • C2 Surveillance (VSaaS)
  • C2 Object storage (Object storage to connect with others)
  • C2 Back-up (BSaaS)
  • C2 Password (wachtwoord kluis)

Aandacht voor Mac OS gebruikers

Goed ontvangen door het publiek zijn de updates voor Mac OS gebruikers. Deze groep klanten heeft lang gewacht op verbeterde tools en nu zijn deze dan eindelijk geactiveerd. Met de MacOS support op ABB, kan elke Mac user nu gebruik maken van de volgende opties in de Active Back-up Suite:

  • New Surveillance portal
  • Synology Back-up Cloud
  • Surveillance Active Back-up + Surveillance back-up
  • Centralized Surveillance
  • Problems indentification & resolution

Met de verbeteringen in Active Back-up voor Microsoft 365 en Google Workspace was ook iedereen aangenaam verrast. Synology erkent hiermee dat hun klanten wel degelijk andere applicaties nodig hebben om effectief samen te werken, ondanks dat zij zelf alles in huis hebben.

Synology Surveillance station 9.0

Milena Laurant liet zien welke updates er zijn geweest voor Surveillance Station 9.0, zoals o.a. verbeterde AI, met persoonsherkenning en licence plate tracking en access control.

Surveillance Camera

In Utrecht is ook bekend gemaakt dat Synology een eigen Surveillance Camera gaat leverent. De mooie bullet camera verwachten we begin 2023 op de market komt.

Overall was het een zeer geslaagd event. Net als de collega’s van RSH was ik trouwens onder de indruk van de diverse klantcases. Net als de rest van de zaal weten we nu nog beter hoe Synology projecten ondersteunt. Ook als daaraan het label “groot zakelijk hangt”, dat opent voor de Synology partner en ons weer nieuwe mogelijkheden.

Tags: back-upeventreseller

GerelateerdeBerichten

pretpark

Meer Efteling en Phantasialand

2025/08/08

Het digitale ecosysteem van Limburg: Uitdagingen en kansen

2025/07/28
Volgend bericht
innovaphone

Case Study: Maastricht Aachen Airport kiest voor innovaphone

Uitgelichte Vacatures

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Business Administration Specialist

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Inside Sales Executive

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Pre Sales Engineer

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

Upcoming Event

NLconnect Breeduit Jaarcongres 2025

11-09-2025 - 20:00

Vision Unfold

23-09-2025 @ 13:00 , more

Smart Living Society: slimmer en vitaal thuiswonen

24-09-2025 - 19:30

Omada Solution X Partner Event 2025

10-09-2025 - 15:00

European Resilience Summit – Den Haag

14-10-2025 @ 10:00 , more
View All Events
Bekijk alle evenementen
itchannelpro logo

ITchannelPRO is hét kennisplatform voor de circa 10.000 Telecom en IT-business partners en geldt als de primaire informatiebron in het IT-kanaal in Nederland.

Overige publicaties
Circulaire IT
DatacenterWorks
InfosecurityMagazine
CloudWorks
Business & IT

Over ITchannelPRO

  • Over ITchannelPRO
  • Tip de redactie
  • Adverteren en contentmarketing
  • Nieuwsbrief
  • Abonneren
  • Adreswijziging doorgeven
  • Contact

Contact

Varenmeent 5
1218 AN Hilversum

035 204 1000
info@itchannelpro.nl

ITchannelPRO is onderdeel van LuteijnMedia BV

  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer
  • Colofon

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon

Altijd op de hoogte blijven?

Wil je niks missen? We houden je dagelijks op de hoogte van het laatste nieuws! Je kunt je aanmelden voor onze nieuwsbrieven door het formulier in te vullen.

Wil je de nieuwsbrief uiteindelijk toch niet meer ontvangen? Geen probleem! Je kunt je op elk moment weer afmelden.

Inschrijven
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
  • ‘Integratie Teams en Xelion geeft keuzevrijheid’
  • ‘Partners zijn de belangrijkste schakel’
  • Aboneren CloudWorks
  • Aboneren InfoSecurity Magazine
  • Abonneren
  • Abonneren Datacenter works
  • Adreswijziging doorgeven
  • Adverteren en contentmarketing
  • Adverteren in ITchannelPRO Magazine #1
  • bedankt voor het aanmaken van contact
  • Bedankt voor het aanmaken van een bericht
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuw evenement
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuwe vacature
  • Bedankt voor het abonneren op de nieuwsbrief
  • Bedankt voor het abonneren op ons Magazine
  • Bedankt voor het adverteren
  • Bedankt voor het tippen van de redactie
  • Bedankt voor het wijzigen van uw adres
  • Bedrijf
  • Bedrijf toevoegen
  • Bedrijvengids
  • CEO Jean-Paul Weterings van Exertis Benelux over Microsoft Teams:
  • Circulaire-IT magazine
  • Cloudworks magazine
  • Colofon
  • Compliant en veilig met Microsoft Teams
  • Contact
  • Cookie verklaring
  • Datacenter works magazine
  • De Nationale CyberSecurity Monitor 2020
  • Digitaal dossier
    • Benieuwd naar het ecosysteem van MS Teams?
    • Deelnemen aan het digitaal dossier rondom Circulaire IT?
  • Digitale telecomorganisatie
  • Disclaimer
  • Evenementen
  • Evenementen
  • Event Archive Item
  • Event Detail
  • GD Archive Item
  • Grote vraag naar Adoptify-ondersteuning van Microsoft 365 en MS Teams
  • Home
  • InfoSecurity Magazine
  • ITchannelPRO magazine
  • Jabra Evolve2-headsets zetten de nieuwe standaard
  • Locatie
  • Logitech & Microsoft: al veertig jaar een goed huwelijk
  • lorem20254
  • Lydis met Yealink koploper in MS Teams-hardware
  • Magazines
  • Nieuwsbrief
  • Nuvias UC; specialist bij uitstek
  • Over ITchannelPRO
  • Plaats een vacature
  • Place Archive Item
  • Place Detail
  • Places
  • Poly: de kracht achter waardevol menselijk contact en samenwerken
  • Privacybeleid
  • Stapsgewijs overstappen van Skype for Business naar MS Teams is noodzaak
  • Start-up Anyroute biedt resellers platform met telefonie via Microsoft Teams
  • Telefonie of communicatie, het is een groot verschil
  • Terms and Conditions
  • ThemaTeam stelt het werkveld en de belevingswereld van medewerkers voorop
  • Tip de redactie
  • Vacature dashboard
  • Vacatures
  • Video
  • Visie Mark Meerbeek van Ditox op toekomst van (samen)werken
  • Voice-DNA voor de digitale werkplek
  • Whitepaper Nieuwe rol van het dealerkanaal in online marketing en sales
  • Wijzigen
  • Zoekpagina

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon